Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za Wasze niesamowite zaangażowanie i ciężką pracę w trakcie całego sezonu pływackiego. Wasza determinacja, dyscyplina i nieustanna chęć doskonalenia się są zdumiewające. Dzięki Wam nasz klub nieustannie rośnie w siłę, a Wasze osiągnięcia na zawodach są dowodem na to, że wspólnym wysiłkiem możemy osiągnąć wszystko.

Podziękowania kierujemy również do rodziców. Wasze wsparcie i zaangażowanie są nieocenione. To dzięki Wam, Waszym poświęceniom i nieustającej motywacji, nasze dzieci mogą rozwijać swoje pasje i osiągać sukcesy. Dziękujemy za zaufanie i wkład w działalność naszego klubu.

Życzymy Wam wszystkim fantastycznych chwil w trakcie wakacji. Odpocznijcie, zrelaksujcie się
i naładujcie baterie na kolejny sezon pełen nowych wyzwań i sukcesów.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Zarząd Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój