W październiku zawodnicy Klubu Pływackiego H2O brali udział w następujących zawodach:

Pierwsze starty po przerwie wakacyjnej odbyły się w Woli podczas V Jesiennych Zawodów Pływackich, które odbyły się 20 października

Zawodnicy naszego klubu zdobyli 16 medali. W klasyfikacji klubowej zajęliśmy 4 miejsce na 24 kluby. Podczas zawodów triumfowali w grupie najmłodszej Grech Natalia I miejsce. W grupie starszej Mosoń Piotr dwukrotnie stawał na podium; Wątroba Anna zajęła I oraz II miejsce; Ruman Jakub dwukrotnie I miejsce; Domin Wiktor III miejsce; Grech Natalia dwukrotnie I miejsce; Kupczak Dominika II oraz III miejsce; Domin Julian II oraz III miejsce; Kukulska Klaudia III miejsce; Stelmach Weronika II miejsce. 

Gratulacje :) 

 

15 października w Gliwcach obyła się Liga Klubów Śląskich 2005 i starsi gdzie reprezentowała nas Stelmach Weronika zajmując 7 miejsce 50 stylem motylkowym oraz 15 miejsce 100 stylem grzbietowym. 

Gratulacje 

 

24 października odbyła się Liga Klubów Ślaskich 2007 gdzie podczas startów triumfowała Grech Natalia zajmując I miejsce na dystansie 100 stylem klasycznym z czasem 1:25,51 

Gratulacje 

 

28 października odbył się VII Miting Pływacki w Rybniku gdzie zawodnicy naszego klubu zdobyli 8 medali, a była to multimedalistka Grech Natalia, która czterokrotnie stawała na podium I miejsce zdobyła na dystansie 50 stylem grzbietowym; I miejsce 100 stylem grzbietowym, II miejsce 50 stylem klasycznym oraz II miejsce 100 stylem klasycznym; krążki zwycięstwa zdobył również Saj Radosław zajmując II oraz III miejsce w stylu klasycznym na dystansie 50 i 100 m oraz III miejsce zdobył płynąc 100 stylem zmiennym;  kolejny zwycięzca Domin Julian II miejsce na dystansie 50 stylem motylkowym 

Gratulacje 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy wysokich wyników w kolejnych zawodach, tym którym nie udało się zdobyć wymarzonego medalu życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, systematyczności, cierpliwości w podnoszeniu swych umiejętności pływackich. 

Miesiąc październik minął zdobyliście 25 krążków w kolejnych miesiącach życzę wam i sobie aby było ich jeszcze więcej :)